O mně

 ¡Hola! 🙋‍♀️Jmenuji se Marie Horáková, je mi 23 let a bydlím nedaleko Znojma.


Španělštině se věnuji intenzivně od mých 11 let. Mám zkušenosti jak s výukou, tak s tlumočením a překládáním. Pracovala jsem také v Peru jako asistentka majitele pobočky, tlumočnice, překladatelka a recepční. Zde na mém osobním blogu si můžete přečíst perličky, které se mi v Peru stávaly, například můj rozhovor v televizi QuatroTV, nebo také to, jak jsem zkoušela, jak se spí na různých letištích a nemohla se trefit cíle. 😀


Je tomu rok a půl, co vedu facebookovou skupinu Španělština pro samouky, která vznikla za účelem vzdělávání zdarma. Skupina se rychle rozrůstá a jsem ráda, že tam mohu přivítat nejen studenty, samouky apod., ale také lektory, učitele a profesory španělštiny. Postupem času jsem začala zakládat více skupin, protože si myslím, že i studenti ostatních jazyků si zaslouží mít podobnou skupinu. Na všechny aktuální projekty se můžete podívat na stránkách projektu Nadšení samoukové, což je zaštiťující název všech jazykových skupin.


V současné době studuji na Ostravské univerzitě obor Španělština pro odbornou a profesní komunikaci. O mém studiu píšu pravidelně články na blog Univerzitní okénko, aby uchazeči o tento obor na OSU věděli, na co se mohou těšit. 


Napsali o mně

 


Vzdělávací centrum Solis Ortus


Španělština do plavek


Videorozhovory

Español Marfil

Máte pro mě nabídku ke spolupráci na jazykovém projektu? Napište mi!