Blog u cafíčka 

S nadšením sdílím na tento blog zajímavosti a mé zkušenosti ohledně tzv. podnikání z pláže. Velmi mě toto téma naplňuje a budu moc ráda, když vám články poslouží jako inspirace nebo odrazový můstek pro vaše podnikání. 
Tak si uvařte šálek kávy a pojďte se začíst! ☕🙂

Poslání a fungování projektu Nadšení samoukové nebylo vymyšleno za jeden den, ale byl to postupný vývoj po dobu jednoho roku. Cesta byla klikatá a plná emocí. Jak těch pozitivních, tak těch negativních. Naštěstí vše dobře dopadlo a já jsem našla sama sebe. Čtěte dále. :-)

Často vídávám v komentářích na facebooku podnikatele, kteří si platí hromadu kurzů, kupují si drahé knihy, ale nepřevádí všechnu tu nabytou teorii do praxe. Ale proč? Nemohu mluvit za ostatní, ale protože je tohle i můj případ, vyložím vám svůj problém.

Jste vyhořelí, nejde vám podnikání, nemáte žádné klienty a cítíte se jednou nohou na úřadu práce? Říkáte si, že se při nejhorším necháte někde zaměstnat? Tuto větu ze své hlavy dostaňte pryč! Pojďme se podívat, co s nefungujícím podnikáním můžete udělat.

Ne každý má to štěstí, že na začátku podnikáni má už vybudovanou i komunitu lidí, kterým prodává svoje produkty a služby. Pokud zatím nemate, komu prodávat a plánujete "lepit" inzeráty po celém internetu, zpozorněte.

Jste na samém začátku podnikání a nevíte, čím začít? Máte maximálně 10 000 Kč jako základní kapitál, takže si ani nemůžete pořídit kvalitní webové stránky? Tento článek je pro všechny podnikatele začátečníky bez možnosti investic. Sama podnikám kratičkou chvíli, takže vám nemohu radit jako zkušený podnikatel, ale zkusím vám nastínit tipy z mé...

Prošli jste už hodně firem, ale v žádné jste nevydrželi déle než tři měsíce? Máte pocit, že jste k ničemu, když vás nikde nechtějí? Nezoufejte, třeba se jen nehodíte do zaměstnaní.

Podnikáte při studiu a jde vám z toho hlava kolem? Nebojte, nejste v tom sami. 😊 Abyste se z toho nezbláznili, je třeba si dobře zorganizovat čas. A především čas sám na sebe. Nesnažte se práci i školu dohnat v jeden den, pravděpodobně v takovém tempu dříve nebo později vyhoříte.